Ekonomi
Giriş Tarihi : 16-07-2021 04:36   Güncelleme : 16-07-2021 04:36

ŞEHİTLERİMİZ KURAN OKUNARAK ANILDI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü vesilesiyle Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Çanakkale İl Müftülüğü personeli tarafından başta 15 Temmuz şehitlerimiz, Çanakkale savaşlarındaki şehitlerimiz olmak üzere, vatanımız, bayrağımız için canlarını feda eden tüm şehitlerimiz için Çanakkale Hamidiye Şehitliğinde Kuran’ı Kerim okunarak, dua edildi

ŞEHİTLERİMİZ KURAN OKUNARAK ANILDI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü vesilesiyle Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Çanakkale İl Müftülüğü personeli tarafından başta 15 Temmuz şehitlerimiz, Çanakkale savaşlarındaki şehitlerimiz olmak üzere, vatanımız, bayrağımız için canlarını feda eden tüm şehitlerimiz için Çanakkale Hamidiye Şehitliğinde Kuran’ı Kerim okunarak, dua edildi.

Çanakkale Hamidiye Şehitliğinde düzenlenen programa Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Mehmet SEZER, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Osman Nuri TATLI ve iki kurum personeli katıldı.

Programda Kuranı kerim okunmasının ardından dua edilerek tüm şehitlerimiz anıldı. Ülkemizin savunmasında şehit olan tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık ve esenlikler diliyoruz.