Eğitim
Giriş Tarihi : 03-05-2022 14:17   Güncelleme : 03-05-2022 14:17

Kolunsağ Muflon Sanayi’den ÇOMÜ Butik’e destek

Kolunsağ Muflon Sanayi’den ÇOMÜ Butik’e destek

Kolunsağ Muflon Sanayi’den ÇOMÜ Butik’e destek

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi katkılarıyla kurulan ÇOMÜ Butik, üniversite öğrencilerine ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor. ÇOMÜ’de öğrenim gören tüm öğrencilerin ücretsiz bir şekilde yararlanabildiği ÇOMÜ Butik pek çok gence ulaşıyor. Üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılanması için Butik’e Kolunsağ Muflon Sanayi’den bir destek geldi.

ÇOMÜ Butik, üniversite öğrencilerine ücretsiz bir şekilde destek vermeye devam ediyor. Öğrencilere erzak, giyim ve çeşitli malzeme kategorilerinde hizmet veren Butik’in, geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Hasan Mevsuf Spor Salonu’nda bulunan Butik’e Kolunsağ Muflon Sanayi adına Mustafa Kolunsağ’dan bir destek paketi geldi. Mustafa Kolunsağ, 200’ü çocuk olmak üzere 500 pantolon ve çok sayıda battaniye desteğini ÇOMÜ Butik’e gönderdi. Öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veren Butik’e ürünler, Kolunsağ tarafından bir araç ile gönderildi. Destek paketleri gönüllü öğrenciler tarafından teslim alınarak Butik deposuna taşındı. Gönderilen ürünler, ÇOMÜ’lü öğrenciler ile Butik’te buluşturulacak.

ÇOMÜ Butik, Terzioğlu Yerleşkesi’nde bulunan Hasan Mevsuf Spor Salonu’nda hizmet veriyor. ÇOMÜ Butik’in gerçekleştirdiği faaliyetlerden ve yeniliklerden haberdar olmak için, Instagram üzerinden @comu.butik hesabını takip edebilirsiniz.